ТЦК повинні реформуватися, або зникнути, - нардеп

ТЦК повинні реформуватися, або зникнути, - нардеп

Україна має працювати з форматом "воюй або працюй", розуміючи всю специфіку військової сфери, заявив народний депутат Юрій Камельчук.

"Рано чи пізно ми маємо думати не про термін "мобілізація", а про рекрутинг. Професійний рекрутинг, який передбачає нормальне соціальне та фінансове забезпечення, достойну підготовку. Щоб після неї кожен військовий казав, що розуміє, як працювати в команді, послуговуватися зброєю", - пояснив Камельчук в ефірі Вечір.LIVE.

Він також додав, що в цьому випадку також має проводитися професійне навчання командирів. Зокрема, за словами нардепа, це мають бути не інструктори з НАТО, а саме українські командири, які мають бойовий досвід.

Читайте також: В Україні зростає кількість кримінальних справ про порноконтент: інфографіка

"І третє - це чесне, прозоре ВЛК. Є проблема, що більшість людей, яких ТЦК відправили на ВЛК, повертаються дуже швидко до лікарень. Тому що в них хронічні хвороби. І це витрата часу, ресурсів. Учора говорив з командиром, який говорив, що один з 50 підходить для активної військової роботи. Це точно не показник, за яким треба гнатися ТЦК. Вони мають або реформуватися, стати рекрутинговими центрами під конкретні бригади та завдання. Або такий як є ТЦК, на мій погляд, зараз має зникнути", - додав Камельчук.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини