І пальцем не поворухнуть: астрологи назвали найледачіші знаки Зодіаку

event 10:23 Четвер 18 Травня 2023 Астрологія

У житті кожної людини бувають дні, коли долає страшна лінь. Наприклад, з ранку немає сил встати з ліжка на роботу, хочеться відпочивати та ледарювати, пише сайт woman24.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Але короткочасний перепочинок тільки йде на користь перед черговим стартом. Хоча для деяких людей — ліньки це швидше спосіб життя.

У них вирішення навіть простих завдань займає більше часу, ніж в інших. Вони швидше віддадуть перевагу посидіти на дивані перед телевізором, ніж влаштуються на роботу.

Водолій

Водолії настільки поглинені своїм внутрішнім світом, що їм важко вийти за межі своїх особистих інтересів. Астролог Вікторія Томас називає Водолія “класичним невдахою з нереалізованим потенціалом”.

Тому цьому знаку важко робити щось для інших.
Якщо ви попросите Водолія розвантажити посудомийну машину або винести сміття, швидше за все, він відмовиться.

“Хоча Водолій – дуже цікавий і розумний знак зодіаку, він не завжди схильний виконувати завдання, які вважає нудними, – каже астролог Емілі Ньюман. – Водолії люблять веселощі і мають темпераментну натуру, тому вважають за краще не виконувати роботу, яка їм не подобається”.

Риби

Риби надзвичайно креативні та часто є художниками та дизайнерами. Незважаючи на те, що вони захоплені своїми заняттями, вони не люблять багато працювати та схильні відкладати справи на потім. Ньюман каже, що вони “уникатимуть кожного завдання до останньої хвилини”.

Вони чекатимуть натхнення чи творчого вибуху. Риби люблять працювати поодинці, але якщо ваш колега — Риба, то ви знаєте, що до нього доводиться кілька разів звертатися з приводу найпростіших завдань.

Читайте також: Вперті егоїсти: три найбільш горді знаки Зодіаку

Стрілець

Стрільці люблять добре проводити час, що призводить до ледарства.

“Стрілець цінує свою незалежність, особливо в подорожах та розвагах, тому воліє жити на своїх умовах”, — пояснює Ньюман.

Навіщо займатися рутинними повсякденними справами, такими як прання та покупка продуктів, якщо можна подорожувати світом?

Ньюман також зазначає, що цей мінливий знак часто вважає, що “не повинен працювати”. Стрільці – веселі колеги, вони розважатимуть вас історіями про свої дикі пригоди, але вони ненадійні. Як тільки вони накопичать достатньо коштів для наступної поїздки, то не чекайте навіть сповіщення про відпустку.

Останні новини
17.05.2024, П’ятниця
16.05.2024, Четвер
15.05.2024, Середа
14.05.2024, Вівторок
13.05.2024, Понеділок
12.05.2024, Неділя
11.05.2024, Субота
10.05.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward