Папа Римський розглядає візит до Києва, але є умова

event 11:00 Неділя 12 Березня 2023 ПОЛІТИКА

Папа Римський Франциск заявив, що хоче поїхати до Києва, але за умови, що зможе відвідати й Москву. Про це пише zaxid.net.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

За його словами, він відвідає або дві країни, або не поїде на територію жодної з двох держав.

«Я готовий поїхати до Києва. Я хочу до Києва. Але за умови поїздки до Москви. Я хочу в обидва місця або в жодне», – заявив він.

Він зазначив, що Ватикан не має мирного плану щодо війни в Україні, але є служба миру, в рамках якої Ватикан працює, щоб покласти край російському вторгненню.

Також Папа Франциск додав, що у нього запросила аудієнцію перша леді України Олена Зеленська, проте візит довелося відстрочити.

«Пані Зеленська запросила аудієнцію, але зрештою призупинила її через останні вибухи і сказала, що не зупиняє, а відкладає до моменту, коли зможе поїхати», ‒ сказав Папа.

Раніше Папа Римський Франциск попросив президента Росії Владіміра Путіна припинити насильство та смерть в Україні. Він побоюється, що війна Москви проти Києва може призвести до ядерного конфлікту. Також він попросив президента Володимира Зеленського бути відкритим до будь-яких «серйозних мирних пропозицій».

Читайте також: Папа Римський назвав путіна культурною людиною

У виданні нагадали, що на тлі ядерного шантажу президента Росії Владіміра Путіна Папа Римський зробив тривожну заяву про те, що «третя світова» вже нібито розпочалася.

За словами понтифіка, помилково вважати, що зараз триває війна лише між Росією та Україною. Також Папа Римський порівняв російську агресію з нацистською Німеччиною.

Останні новини
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward