Глава МЗС Кулеба прибув у Марокко

event 11:57 Понеділок 22 Травня 2023 ПОЛІТИКА
kuleba

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба розпочав друге турне країнами Африки та перший в історії двосторонніх відносин візит до Марокко.

 УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це глава української дипломатії повідомив у Інстаграмі.

“Марокко. На початку другого турне країнами Африки марокканські партнери запросили відвідати прекрасну мечеть Хасана ІІ в Касабланці — найбільшу діючу мечеть в Африці. Це справжній витвір мистецтва, над яким впродовж семи років працювали понад 10 тисяч марокканських художників та ремісників”, – зазначив міністр, зауваживши, що двері мечеті вилиті з українського титану.

Кулеба підкреслив, що це перший візит міністра закордонних справ України до Марокко з часу встановлення двосторонніх відносин.

“Перше турне було історією, друге — це вже система. Восени географія візиту включала країни Субсахарської Африки, а нині — держави у всіх частинах континенту — від півночі до півдня. Логістика тут жорстока, але робота є робота. Попереду важливі переговори із африканськими лідерами та бізнесом”, – поінформував глава МЗС.

Читайте також — Переобрання Трампа покладе кінець демократії в США – Клінтон

Міністр також наголосив, що завданнями візитів буде залучення якомога більше африканських країн до втілення Формули миру, заручення підтримки безперебійного експорту в межах Чорноморської зернової ініціативи та програми Президента “Зерно з України”, а також створення нових можливостей для українського бізнесу.

Останні новини
23.09.2023, Субота
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward