Байден розчарований, що Сі Цзіньпін не поїде на саміт G20, – ЗМІ

Байден розчарований, що Сі Цзіньпін не поїде на саміт G20, – ЗМІ

Президент США Джо Байден заявив, що він розчарований тим, що очільник Китаю Сі Цзіньпін не відвідає саміт лідерів G20 в Індії. Однак Байден додав, що збирається "побачити його".

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це повідомляє Reuters.

"Я розчарований... але я збираюся побачити його", — сказав Байден журналістам у штаті Делавер, не уточнюючи подробиць.

Байден відвідає Індію 7-10 вересня для участі в саміті країн Великої Двадцятки, після цього поїде до В’єтнаму, оскільки його адміністрація прагне зміцнити відносини США в Азії, зауважує видання.

Джерела Reuters повідомили, що Сі Цзіньпін, найімовірніше, пропустить саміт G20, а Китай представлятиме прем'єр-міністр країни Лі Цян.

Президент США відповів журналісту, що чекає на свою поїздку.

Читайте також: Ердоган у Сочі говоритиме з Путіним про “зерновий коридор” та обмін полоненими

"Я хочу трохи більше... координації. Я думаю, що вони обидві [Індія та В'єтнам] хочуть набагато тісніших відносин зі Сполученими Штатами, і це може бути дуже корисним", – сказав Байден.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини