В Україну прийшло перше бабине літо: прогноз синоптика

В Україну прийшло перше бабине літо: прогноз синоптика

В Україні настало перше бабине літо. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це розказала відомий синоптик Наталка Діденко

Коментар: "Хто цікавиться - якраз зараз період першого бабиного літа (окрім місцин із дощами), триватиме орієнтовно до 11 вересня", - розказала вона.

Щодо погоди 4 вересня, то, за словами синоптика, у понеділок в Україні очікуються короткочасні дощі з грозами тільки в західних, східних і Київській областях. Вітер буде північно-східний, 5-10 м / сек, а температура повітря вночі +13...+ 18° з, вдень + 26...+ 31°C; у західних та північних областях + 18 ... + 23°C.

Читайте також: “Спека не відпускає”: якою буде погода в Україні цього тижня

У вівторок, 5 вересня,  у більшості областей України буде без опадів. Тільки вночі і вранці в Приазов'ї, а також на півночі Лівобережжя пройдуть невеликі дощі, можливі грози.

Коментар: "У західних областях вночі та вранці можливий туман. Вітер північний, 5-10 м/сек, в західній частині змінних напрямків, 3-8 м / с.Температура повітря вночі +12...+17°C, в Криму до +21°C. вдень повітря прогріється до +23...+ 28° З, У Миколаївській та Одеській областях +30...+ 31°C", - йдеться в прогнозі.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини