“У ВР відбудуться позачергові засідання”: нардеп розповів, якими терміновими питаннями займеться Парламент

event 15:39 П’ятниця 09 Квітня 2021 ПОДІЇ

Сьогодні, 9 квітня, в ефірі телеканалу “Kyiv Live” народний депутат від Рівненщини Дмитро Соломчук розповів, чим буде займатися Рада на позачергових засіданнях 13 та 16 квітня. Не оминув депутат і питання вакцинації, земельної реформи та загострення бойових дій на Донбасі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Під час ефіру у студії, ведучий повідомив, що Генсек ОБСЄ закликала відвести озброєння від лінії зіткнення на Донбасі, та запитав у депутата від “Слуги Народу” Дмитра Соломчука, чи варто хвилюватися українцям через стягування російських військ до кордонів України.

Коментар: “Ми маємо бути готовими до всього. Дипломатична служба України продовжує тісну роботу з європейськими партнерами в цьому питанні. З економічного боку, росіяни хочуть добудувати Північний потік – 2. У МЗС США вже готують пакет санкцій спрямованих на зупинку будівництва. В той же час, Росія стягуючи війська до кордонів з Україною, паралельно максимально активно веде перемовини з поставки вакцин. 

Ми бачимо збільшення держборгу РФ на 45% і повідомлення від пропагандистів про нібито напад з боку України. Нам не треба вестися на провокації, які вони хочуть влаштувати“, – розповів Дмитро Соломчук.

Політик також розповів про законопроєкт, щодо удосконалення процедур оборонного планування на фронті та про важливість поїздки депутатів і Володимира Зеленського на лінію зіткнення. 

Коментар: “Проєкт закону №4210 напрацьовувався на лінії фронту. Це коли з перших вуст все чуєш та бачиш. Як одягаються та харчуються військові, які є проблеми з технікою тощо, а не якийсь незрозумілий аналіз на паперах“, – зауважив Соломчук.

На думку нардепа, присутність Президента на передовій, позитивно впливає на моральний стан українських бійців та допомагає проаналізувати ситуацію зсередини.

Обговорювали в студії також і питання вакцинації в Україні.

На питання ведучих стосовно невтішних темпів вакцинації в Україні, Дмитро Соломчук розповів, що Україна повинна отримати 4.9 млн доз вакцини від коронавірусу вже в квітні-травні. 

Коментар: “Це не пусті обіцянки. Є домовленості, підписані контракти на вакцини. За цей місяць має надійти 4.9 мільйона вакцини, частина по системі COVAX прийде безкоштовно, частина буде купуватися“, – розповів народний обранець. 

За словами Дмитра Соломчука, головне, аби вакцина надійшла в Україну вчасно. Тільки тоді МОЗ зможе здійснити вакцинацію населення у встановлені строки. Нардеп розповів, що МОЗ і міністр Степанов вже мали б надати план поставок вакцини, але самі виробники поки не можуть цього зробити.

Коментар: “Я не буду захищати Степанова, в мене до нього є багато питань. Але яку медицину ми отримали тоді і яка вона зараз? До нас, за часів пятого президента, було закрито понад 300 лікарень та розвалена вся система охорони здоров’я. Було 200 кисневих ліжкомісць, а тепер маємо 80 000 тисяч. 

І це є факт, всі про це знають. В середньому зарплата лікарів зросла на 45%. До лікарень прокладений асфальт, закуплена техніка, медики отримали обіцяні доплати у 300%. Вже створено багато штабів, завдяки яким за добу можна вакцинувати 400 тис. українців“, – повідомив Дмитро Соломчук.

Політик зазначив, що для очільника МОЗ, влада надала всі інструменти аби вакцинація була реалізована по плану.

Читайте також: Велике будівництво в Україні та США допоможе боротися із зовнішніми опонентами – ЗМІ

Останні новини
07.05.2021, П’ятниця
06.05.2021, Четвер
05.05.2021, Середа
04.05.2021, Вівторок
03.05.2021, Понеділок
02.05.2021, Неділя
01.05.2021, Субота
30.04.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward