У ВООЗ пояснили, чому вони продовжують закликати не носити маски

Офіційний представник Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ) Тарік Язаревіч закликав здорових людей не користуватися медичними масками, оскільки вони не гарантують захисту від коронавірусу і можуть бути навіть шкідливими, якщо їх неправильно використовувати.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Так він прокоментував масове поширення медичних, саморобних і дизайнерських масок, підкресливши, що позиція ВООЗ не змінилася.

Коментар: “Носіння масок не потрібне для здорових людей. Ті, у кого є симптоми, повинні носити, щоб не заразити інших. Крім того, люди, які доглядають за хворими мають носити маски, оскільки можуть заразитися”, – зазначив представник ВООЗ

За його словами, тільки маска не може бути гарантією захисту від вірусу і завжди повинна використовуватися разом з іншими заходами. Більш того, вона може створювати у людей ілюзію безпеки.

Коментар: “І вони забудуть про інші речі, такі як миття рук. І якщо ви не знаєте, як правильно носити маску, ви будете набагато частіше, ніж зазвичай, доторкатися до обличчя”, – додав він.

Він підкреслив, що перш за все необхідно забезпечити захисними засобами – масками, окулярами й рукавичками – медичних працівників по всьому світу. Домогтися цього можна шляхом обмеження масових закупівель цих товарів звичайними людьми.

Джерело: 24 Канал

Читайте також: Простий тест крові розкаже, чи будуть у вас ускладнення від COVID-19 — вчені

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: