У світі почали виготовляти капсульну їжу

event 21:13 Неділя 07 Березня 2021 У СВІТІ

Ізраїльська компанія Anina запропонувала унікальний продукт на ринку функціональної їжі – капсули швидкого приготування, що містять порцію поживних крупно нарізаних овочів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Така їжа візуально вражає. Це зроблено для того, аби створити емпатичний зв’язок між людьми та тим, що вони споживають.

Капсула готується в мікрохвильовці за вісім хвилин, і, за словами Анати Натан, генеральної директорки та співзасновниці компанії, задовольняє всі потреби споживача у смаці, натуральності, зручності та швидкості.

Коментар: Ми одягаємо їжу у капсули, надаючи овочам головну роль “на сцені“, – сказала вона.

Оболонка капсули розчиняється точно в потрібний час, коли всі інгредієнти ідеально зварені. Як і заморожена категорія, сектор напівготової їжі користується зростанням інтересу споживачів на тлі блокувань, спричинених пандемією.

Але покупці часто стикаються з відсутністю вибору. Тому йдуть на компроміси, віддаючи перевагу менш корисній, але більш зручній для приготування їжі. Анат Натан разом зі своєю інновацією розраховує змінити цю тенденцію.

До слова, у своєму виробництві Anina використовує непривабливі овочі та плоди, від яких продавці свіжого ринку відмовляються з естетичних причин. Це дає змогу зробити продукт більш доступним споживачеві та вносить вклад у кругову економіку, скорочуючи кількість відходів.

Джерело: сайт Newfood

Читайте також: Українські вчені першими у світі навчилися прогнозувати перебіг COVID

Останні новини
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
Читати більше новинarrow_forward