У США збираються випустити новий долар: деталі

event 15:58 Вівторок 02 Березня 2021 ПОДІЇ

Федеральна резервна система (ФРС) США, що виконує функції Центрального банку, розглядає питання випуску електронного долара.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це Конгресу США заявив голова ФРС Джером Пауел. Він вважає, що впровадження електронної американської валюти є першочерговим завданням Центробанку США, з огляду на домінувальну роль долара серед світових резервних валют.

Зауважимо, що Пауелл – не єдиний високопоставлений чиновник США, який підтримав цифровий долар. Міністерка фінансів США Джанет Єллен також висловила зацікавленість у підтримці досліджень з випуску цифрових валют, які, за її словами, “можуть сприяти більш швидким, безпечним і дешевим платежам”.

Наразі Китай є світовим лідером і піонером у розробці цифрового юаня, який тестується в багатьох містах Китаю, водночас такі країни, як Великобританія, Канада і Японія, також активно вивчають життєздатність своїх цифрових валют.

Попри деякі побоювання ринку, що випуск цифрових валют центральних банків може призвести до нового витка конкуренції або суперництва між криптовалютами, створення потенційного цифрового долара США як і раніше має велике значення, зазначає видання.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: Після 37 років в’язниці чоловіка визнали невинним

Останні новини
21.04.2021, Середа
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward