У Маріуполі чоловіки вкрали вакцину від COVID-19

event 10:07 Субота 03 Квітня 2021 ПОДІЇ

Інцидент стався 1 квітня в Центрі первинної медико-санітарної допомоги №2 Маріуполя. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

З денного стаціонару поліклініки були викрадені кілька доз вакцини CoviShield, призначеної для вакцинації маріупольців у віці 80+.

Як розповів директор ЦПМСП №2 Євген Матвєєв, в 10 ранку в лікарні повинні були проводити вакцинацію маріупольців, віком старше 80 років. Спеціально для них були підготовлені дози вакцини.

Коментар: “У кабінеті щеплення перебувала медсестра. У цей момент до кабінету зайшли двоє чоловіків, які повідомили, що їх товаришу стало погано в коридорі і йому терміново потрібна медична допомога. Наша медсестра вийшла в коридор і почала кликати інших медиків”, – розповів Матвєєв.

Через пару хвилин чоловік заявив, що йому стало легше. Він піднявся і попрямував до виходу.

Однак уже в кабінеті медсестра виявила, що бокс з вакцинами — порожній. Вона тут же доповіла про ситуацію головній медсестрі і головному лікарю, а також викликала поліцію.

Коментар: “Ми вважаємо, що один з двох чоловіків, які зайшли в кабінет, і вкрав вакцини”, – зазначив Матвєєв.

Поліція по “гарячих слідах”, протягом 20 хвилин, затримала підозрюваних. Вони намагалися втекти від правоохоронців на автомобілі “Деу Ланос” сірого кольору.

Крадії заявили, що викрали вакцини з метою їх подальшого знищення. Один із затриманих пояснив, що належить до так званої групи “антивакцинаторів” і вважає, що мета вакцини — знищити літнє населення Маріуполя.

Джерело: сайт Depo.ua

Читайте також: В Офісі Президента відповіли, чи будуть вводити локдаун на національному рівні

Останні новини
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward