Соліст гурту "Ляпис Трубецкой" побив фаната на сцені під час концерту (відео)

Соліст гурту "Ляпис Трубецкой" побив фаната на сцені під час концерту (відео)

Засновник і соліст рок-колективу "Brutto" та групи "Ляпис Трубецкой" Сергій Міхалок побив одного зі своїх глядачів прямо на сцені під час концерту. Відповідні відео користувачі розмістили в соціальних мережах.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Інцидент трапився у Полтаві вчора, 20 жовтня, у палаці дозвілля "Листопад". З відео зрозуміло, що Міхалок посварився з чоловіком на ім'я Юрій із гітарою, якого в підсумку покликав на сцену.

Конфлікт почався під час виступу "Ляпис Трубецкой", коли відвідувач концерту був ще в глядацькому залі. Початок сварки на камери не потрапив, відео починається вже з розмови на сцені. При цьому чоловік стояв там із гітарою, а артист запитував, чи є в нього квиток.

Під час розмови з чоловіком артист лаявся, однак на записові не чутно, що йому відповідав "противник".

Імовірно, глядач хотів зіграти на сцені й говорив, що група "дає мало життя". Під час перепалки замість квитка він показував співакові гроші.

У якийсь момент Міхалок вдарив чоловіка головою в голову. Той впав, на що глядачі відреагували здивованими криками.

Далі музикант захотів розібратися вже з іншим фанатом, але його зупинила охорона.

Джерело

Читайте також: Експертка назвала продукти, які підвищують тривожність

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини