"Сканер шкідливих добавок": українці створили унікальний додаток

"Сканер шкідливих добавок": українці створили унікальний додаток

Українці створили унікальний сканер продуктів на наявність шкідливих добавок. За допомогою камери користувач лише сканує штрихкод, а система знаходить товар в базі даних, показує склад і оцінює загальну користь або шкоду компонентів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Мобільний додаток Foodstr аналізує харчові продукти на наявність шкідливих добавок. Для аналізу досить відсканувати штрихкод товару.

Інформаційна база включає 300 тисяч найменувань товарів, що продаються в українських магазинах. Базу даних продуктів щодня поповнюють контент-менеджери і самі користувачі. Окрім того, користувачі самі мають можливість створювати списки продуктів на закупівлю, ділитися ними з іншими користувачами і разом відзначати придбані товари.

Заснували стартап троє українців — Іван Іванов, Михайло Мінов та Павло Ковальов. Початкові інвестиції в проєкт склали 70 тисяч доларів. Зараз у команді працює 13 людей.

Наразі продукт абсолютно безкоштовний, а в наступних версіях з’явиться підписка на додаткові функції.

Джерело: сайт Аin.ua

Читайте також: Стало відомо, в якій області найвища народжуваність в Україні

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини