РНБО розгляне ситуацію з тарифами (документ)

event 15:10 Середа 05 Травня 2021 ПОДІЇ

Рада нацбезпеки і оборони (РНБО) запросила в Кабінету міністрів проаналізувати та направити їй структуру власників всіх енергетичних і газових компаній в Україні після січневого зростання тарифів на комуналку.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це йдеться у листі секретаря РНБО Олексія Данілова до прем’єр-міністра Дениса Шмигаля.

У документі йдеться про плани РНБО розглянути питання “ускладнення економічної ситуації в Україні через підвищення тарифів на комунальні послуги”. У зв’язку з цим секретар РНБО запросив у прем’єра інформаційно-аналітичний матеріал про структуру власників всіх енергетичних компаній, енергопостачальних компаній та операторів систем розподілу електроенергії (колишніх обленерго). А також газопостачальних і газозбутових компаній України.

Крім того, Данілов просить Шмигаля підготувати для РНБО матеріали про підвищення в Україні комунальних послуг і покращення сфери держрегулювання на ринках газу, електроенергії та тепла.

Нагадаємо, з 1 січня 2021 року в Україні зросли майже усі тарифи на комунальні послуги для населення. Через це у багатьох містах країни люди вийшли на протести. Уряд після цього 18 січня вирішив зафіксувати на лютий-березень ціну на газ на рівні 6,99 грн за кубометр, а регулятор понизив максимальний тариф на розподіл газу. З травня в Україні вирішили запровадити річні контракти на постачання газу, щоб вберегти населення від росту цін.

Джерело: сайт depo

Читайте також: У Німеччині призупинили добудову “Північного потоку-2”

Автор:
Останні новини
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
01.02.2023, Середа
31.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward