“Рік і 10 років”: скільки кіберспортсмени чекають на виплату призових

event 13:56 Четвер 04 Березня 2021 ПОДІЇ

Учасники OmegaLil пів року чекають на виплату призових, команда Windigo очікувала виграш рік, а ексгравці NAVI ще не отримали призові з турніру 2011 року.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Обсяги призових фондів на великих кіберспортивних турнірах вражають. Коли з’являється інформація, що якась команда виграла $100 тис., $500 тис. або навіть $1 млн., зі сторони, здається, що ці гроші гравці отримують практично миттєво. Однак це не так.

Виплату призових часто затримують, часом, на невизначений термін. Особливо гостро це питання стояло в період зародження професійної кіберспортивної сцени, але актуальне воно і зараз. Розберемо кілька показових випадків.

Lil пів року чекає на призові за OMEGA League

2 березня 2021 року популярний український кіберспортсмен Ілля “Lil” Іллюк, який виступає за колектив HellRaisers із Dota 2, повідомив про невиплату призових за турнір OMEGA League: Europe Divine Division від Epic Esports Events.

Перша інформація з’явилася, коли Lil відповів на твіт директора з продуктів у Epic Esports Events Марка Авербуха.

Після він докладніше розповів про ситуацію на своєму Telegram-каналі, прикріпивши скриншоти листування з представником турнірного оператора.

За словами Іллі, колективу OmegaLil, до складу якого він входив, так і не перерахували виграні $2,5 тис., і це при тому, що від завершення турніру минуло пів року. Разом із тим, Ілля зазначив, що співорганізатор OMEGA League WePlay Esports свою частину призових виплатив досить швидко і прозоро.

На своєму Telegram-каналі Марк Авербух прокоментував заяву Lil, і зазначив:

Коментар:Дійсно, з моменту завершення турніру пройшло вже багато часу і призові мали бути виплачені. На поточний момент призові були відправлені всім командам, які оперативно заповнили необхідні документи. На жаль, команда OmegaLil допустила декілька помилок при заповненні документів, що постійно відсувало їх узгодження і підписання в кінець черги“, – розповів Марк Авербух.

Гравцям Windigo виплатили виграш після розпаду команди

виндиго

Колектив Windigo переміг у міжнародному чемпіонаті World Electronic Sports Games (WESG) 2018-2019 із CS:GO та заробив $500 тис. Ця сума була більша за всі виграні призові за всю історію команди, але виплатили її гравцям лише через рік після завершення турніру, коли колектив вже був розформований.

Організація Windigo назвала борги турнірних операторів перед клубом однією з основних причин свого розформування.

Першому CS:GO-колективу NANI виплатили ще не всі призові

navi

Влітку 2020 року коментатор і ексгравець Natus Vincere Арсеній “ceh9” Триноженко заявив, що не всі турнірні оператори виплатили команді призові. Гравці “золотого складу” так і не отримали свої нагороди за перше місце на Adepto BH Open 2011 із CS 1.6 (€ 6 тис.) і друге на Prague Challenge CS:GO 2013 (€ 3 тис.).

Джерело: сайт ТСН

Читайте також: “Як у грі GTA”: у Києві чоловік погрожуючи пістолетом викрав автомобіль й утік

Останні новини
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward