“Папік” 2 сезон: які таємниці Лізи відкрились у 7 і 8 епізодах серіалу

event 12:33 П’ятниця 02 Квітня 2021 ПОДІЇ

Події 2 сезону “Папіка” стрімко розгортаються, а вже 1 квітня на глядачів чекали нові 7 і 8 серії популярного проєкту. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Ще перед прем’єрою комедійного серіалу “Папік 2” автори проєкту анонсували, що у нових серіях глядачі побачать зовсім іншу історію Лізи. У нових 7 і 8 епізодах ці заяви підтвердились, а головні герої вирушили до батьківського дому дівчини.

“Папік” 2 сезон 7 серія: сюжет

Гастролі гурту Лізи завершились на Чорноморську. Дівчата зібрали речі та були готові повернутись до Києва, як до дівчини зателефонувала старша сестра. Виявилось, що Ліза родом із Чорноморська, а родичі вже дізнались, що вона була в місті. Позичивши у Діда гроші на подарунки, співачка вирушила на зустріч до батьків. Вона прихопила із собою Папіка, який мав врятувати її від спілкування з мамою і сестрою та вдавати із себе продюсера.

Олександр Меркулов впорався із роллю продюсера чудово. Однак порятунок Лізи від родичів він вирішив змінити: давши дівчині вихідні, чоловік поїхав до Одеси, де на нього чекала загадкова Катерина Сергіївна.

“Папік” 2 сезон 8 серія: сюжет

Вже у 8 серії автори “Папіка 2” Ліза таки примирилась з рідною сестрою. Виявилось, що батько дівчат покинув сім’ю та переїхав до Харкова, де вдруге одружився. Та після смерті його поховали у рідному Чорноморську. Сестри вирушили до могили батька та зворушливо пригадали дитинство.

Ліза розповіла родичці, що у Києві має стосунки з кухарем Ельдаром. Розуміючи, наскільки сестра нещаслива у Чорноморську, вона запросила родичку до столиці. Однак змінити своє життя сестра Лізи не готова

А от Олександр Меркулов, здається, закохався. З Катериною Сергіївною він провів весь вечір, дивуючи її романтичними сюрпризами.

Головні ролі у серіалі “Папік 2” зіграли:

  • Станіслав Боклан – Папік, колишній актор Олександр Меркулов
  • Дар’я Петрожицька – співачка Ліза
  • Ельдар Кабіров – хлопець Лізи Ельдар
  • Анастасія Чепелюк – Евеліна
  • Леся Самаєва – донька Олександра Меркулова Дар’я

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Вышел трейлер нового боевика Гая Ричи “Гнев человеческий” с Джейсоном Стейтемом (видео)

Останні новини
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward