Більше половини територіальних громад на Рівненщині можуть отримати кошти на швидкісний інтернет

event 12:04 П’ятниця 02 Квітня 2021 РІВНЕ

Із 64 територіальних громад Рівненщини 40 мають проблеми із швидкісним інтернетом. Разом з тим, є  шанс отримати кошти на проведення оптоволокна. 100% фінансування на це надає держава.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це йшлося під час селектору з керівниками територіальних громад під керівництвом голови ОДА.

Коментар: 40 територіальних громад  мають проблеми із швидкісним інтернетом , а це відповідно проблеми із дистанційним навчанням, із наданням якісних адміністративних послуг людям. Тож ці території мають реальний шанс отримати кошти на інтернет, не залучаючи жодної копійки з місцевого бюджету. Водночас, попередні заявки до Міністерства цифрової трансформації подали лише половина цих громад”, – зазначила  заступник голови ОДА з питань цифрової трансформації Іванна Смачило.

Вона нагадала, Міністерство цифрової трансформації наразі збирає попередні клопотання від громад, щоб їх опрацювати та надати консультаційну допомогу у випадку невідповідності. Це дасть більші шанси конкретній громаді отримати кошти.

У РОДА також стверджують, що попри те, що громади потребують швидкісного інтернету і можуть отримати на це кошти від держави, досі цією можливістю не користуються.

Також під час засідання йшлося про субвенцію для створення ЦНАПів. Протягом 30 днів Міністерство цифрової трансформації буде приймати пропозиції для отримання субвенції. Кошти надаються на будівництво, реконструкцію, реставрацію, капітальний ремонт, облаштування будівель та приміщень під ЦНАПи. Обов’язкове співфінансування з боку громади не менше 10%.

Джерело: пресслужба РОДА 

Читайте також: За добу на Рівненщині зафіксували 635 нових випадків COVID-19

Останні новини
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward