Одна з громад Рівненщини отримала сучасний скейт-парк

event 18:49 П’ятниця 27 Листопадаа 2020 РІВНЕ

У парку відпочинку Радивилівської громади відкрили спортивний проєкт року – новий скейт-парк. Тепер любителі екстремальних видів спорту зможуть займатися улюбленим хобі.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Соціальний проєкт реалізований Радивилівською міською радою завдяки успішній її участі та перемозі у щорічному обласному конкурсі проєктів розвитку ОТГ.

За підсумками конкурсної участі, з обласного бюджету виділено 92 293 гривні, решта суми – а це 295 739 гривень – було спрямовано з місцевого бюджету.

Голова громади Микола Карапетян побажав усім присутнім завжди тримати в пріоритеті здоровий спосіб життя.

Коментар: Радивилівський парк знову поповнився сучасною спортивною локацією. Першим завершеним об’єктом в цьому році став мультифункціональний майданчик для ігрових видів спорту із штучним покриттям.

Такі проєкти сприятимуть залученню молоді до спорту. Адже підлітки матимуть можливість зайняти себе у вільний час з користю для здоров’я, відволіктися від сенсорних екранів. Тому робимо максимум для того, щоб школярі, молодь зростали спортивними. Крім цього, збудований скейт-парк додасть місту сучасності та якісно вплине на зацікавленість його жителів новими видами спорту“, – розповів він.

Першими і найголовнішими учасниками однієї із найважливіших подій цієї осені стали вихованці Радивилівської комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, їх тренери та викладачі.

Підлітки поділилися, що давно мріяли про такий особливий парк. Адже скейтбординг – дуже цікавий вид спорту, хоча й ризикований, і набирає дедалі більшої популярності серед їх ровесників. Новий майданчик в парку обладнано всіма необхідними фігурами та спорудженнями, до того ж, не тільки для скейтбордингу, але і стрітборду, катання на велосипедах ВМХ.

За словами директора департаменту економічного розвитку і торгівлі Рівненської ОДА Костянтина Мокляка, загалом у 2020 році 25 проєктів громад області отримали 2,9 млн грн. Гроші спрямували на співфінансування їхніх ініціатив. Загалом у рамках конкурсу втілено у життя 133 проєкти.

Джерело: сайт Рівненської ОДА

Читайте також: Рівненський автогонщик взяв участь у всесвітньо відомих перегонах “NASCAR”

Автор:
Останні новини
14.08.2022, Неділя
13.08.2022, Субота
12.08.2022, П’ятниця
11.08.2022, Четвер
10.08.2022, Середа
09.08.2022, Вівторок
08.08.2022, Понеділок
07.08.2022, Неділя
Читати більше новинarrow_forward