На Рівненщині розшукують чоловіка, якого підозрюють в участі у наркообізі (ФОТО)

На Рівненщині розшукують чоловіка, якого підозрюють в участі у наркообізі (ФОТО)

Правоохоронці розшукують 46-річного жителя села Соснове, який раніше був судимим. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Нацполіція Рівненської області.

Востаннє чоловіка бачили 24 листопада у населеному пункті, де він проживав. Його підозрюють у вчиненні злочинів, пов’язаних із незаконним обігом наркотиків.

Рудик Віктор Адамович, 1976 року народження.

Прикмети: зріст 174-175 см, худорлявої тілобудови, обличчя овальне, волосся - коротке темне

Якщо вам відома будь-яка інформація про місцеперебування чоловіка - телефонуйте 096-027-30-92, 097-863-43-03 або 102.

Богдан — наш креативний автор, який завжди тримає руку на пульсі цифрових трансформацій та політичних змін. Він пише про гаджети, стратегії та найцікавіші тренди сучасності, перетворюючи звичайні факти на захопливі історії. Якщо тема варта вашої уваги, будьте впевнені — Богдан вже готує про неї свіжий та оригінальний матеріал.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини