На Рівненщині пішохід загинув під колесами автобуса

На Рівненщині пішохід загинув під колесами автобуса

У Здолбунові, на вулиці Шевченка, автобус збив 62-річного пішохода, 25 січня. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Нацполіція Рівненської області.

Попередньо встановлено, що чоловік у темну пору доби на неосвітленій ділянці дороги, у темному одязі та без світловідбивних елементів переходив проїзну частину поза межами пішохідного переходу.

Від отриманих травм 62-річний пішохід, житель Здолбунова, загинув.

Кермувальник автобуса — 50-річний житель села Копитків, був тверезий.

Читайте також: У Львові спіймали наркобарона, який переховувався протягом 3-х років

За фактом порушення правил безпеки дорожнього руху, що спричинило смерть потерпілого, розпочато досудове розслідування.

Богдан — наш креативний автор, який завжди тримає руку на пульсі цифрових трансформацій та політичних змін. Він пише про гаджети, стратегії та найцікавіші тренди сучасності, перетворюючи звичайні факти на захопливі історії. Якщо тема варта вашої уваги, будьте впевнені — Богдан вже готує про неї свіжий та оригінальний матеріал.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини