На Рівненщині чоловік хотів допомогти родичу, а потрапив до "рук" шахрая

На Рівненщині чоловік хотів допомогти родичу, а потрапив до "рук" шахрая

Вчора, 38-річний житель села Малий Жолудськ, що у Вараському районі, став жертвою афери, намагаючись допомогти родичу. Про це на своїй сторінці у фейсбук повідомила Нацполіція Рівненської області.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

"Поліцейські встановили, що в одній із соціальних мереж потерпілому прийшло повідомлення від родича із проханням позичити гроші. Після перерахунку коштів побачив, що сторінку користувача, де розміщувався допис — зламали". 

Шахраї незаконно отримали доступ до акаунту чоловіка та "випросили" 4 тисячі гривень у постраждалого

Читайте також: У Forbes підрахували, скільки коштували знищені російські літаки на аеродромі “Саки” у Криму

Розпочате досудове розслідування. Поліцейські просять бути обережнішими в інтернеті й не переходити за підозрілими посиланнями. 

Богдан — наш креативний автор, який завжди тримає руку на пульсі цифрових трансформацій та політичних змін. Він пише про гаджети, стратегії та найцікавіші тренди сучасності, перетворюючи звичайні факти на захопливі історії. Якщо тема варта вашої уваги, будьте впевнені — Богдан вже готує про неї свіжий та оригінальний матеріал.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини