МОЗ закупить 400 машин “швидкої” до кінця року

400 автомобілів екстреної медичної допомоги має намір закупити Міністерство охорони здоров’я України до кінця 2020 року, а за кілька років – оновити автопарк машин “швидкої”.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

За словами міністра охорони здоров’я Максима Степанова, на це передбачено 922 млн грн з додатково виділених Кабміном 1,26 млрд грн на екстрену медичну допомогу.

Міністр уточнив, що кошти підуть на підвищення зарплати лікарів і зміцнення матеріально-технічної бази.

Коментар:Окремо в цьому бюджеті передбачено 922 млн грн на закупівлю автомобілів екстреної медичної допомоги. Ми плануємо закупити близько 400 автомобілів, які розподілимо між областями. Якщо говорити про кількість автомобілів, які в загальному необхідно закупити, які старше 10 років або просто стоять на станціях, то така кількість становить 1,8 тис. автомобілів. 400 ми хочемо закупити в цьому році, в подальшому розраховуємо на протязі 2-3 років замінити автопарк“, – додав міністр.

Степанов також нагадав про підвищення зарплат лікарів.

Коментар: Окремо хочу сказати, що з 1 вересня передбачається підвищення зарплати всім медпрацівникам на вторинному ринку та третинному, в тому числі і екстреної медичної допомоги“, – додав міністр.

Джерело: сайт ШоТам

Читайте також: “Планують масштабні навчання”: Херсонщина розпочала посилюватися військовими

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: