Імунолог пояснила, як впливає весняне потепління на стан здоров’я людей

event 10:28 Середа 14 Квітня 2021 Здоров'я

Різке весняне потепління може нашкодити самопочуттю літніх громадян, а також людей з нестабільним артеріальним тиском, гіпертоніків і гіпотоніків. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це розповіла імунолога Ірина Ярцева. Вона пояснила, що різке потепління вимагає від людського організму залучити механізми адаптації до температурного стрибка, і далеко не завжди він легко справляється з цим — свідченням цього стає погане самопочуття, що виникає в період подібних перепадів.

Коментар:Літні люди, гіпертоніки й гіпотоніки, а також люди зі шкідливими звичками — от хто перший страждає від швидкого потепління погоди“, – пояснила лікарка.

Ярцева повідомила, що паління, часте споживання алкоголю, малорухливість, захопленість нездоровою їжею і зайва вага негативно позначаються на стані судинної стінки. Як наслідок цього, знижується еластичність кровоносних судин, через що вони набагато гірше пристосовуються до атмосферних і кліматичних змін, особливо різких.

Таким чином, істотне потепління може виявитися причиною головного болю, сильної втоми, сонливості та перепадів артеріального тиску в бік зростання або падіння.

Спеціалістка порадила, людям чутливим до змін погоди, заздалегідь довідуватися про прогноз і мати на випадок можливих погіршень препарати, призначені або рекомендовані лікарем. Також слід займатися профілактикою подібних ускладнень — більше гуляти на свіжому повітрі, виконувати вправи та зміцнювати імунітет.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Хто такий Йоган Гутенберг і чому Google присвятив йому новий дудл

Останні новини
07.05.2021, П’ятниця
06.05.2021, Четвер
05.05.2021, Середа
04.05.2021, Вівторок
03.05.2021, Понеділок
02.05.2021, Неділя
01.05.2021, Субота
30.04.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward