Засновник компаній "SpaceX", мільярдер Ілон Маск заявив, що не проти отримати російський паспорт, бо йому подобаються росіяни, путі і їхня країна.
Про це повідомляє телеграм-канал БАЙРАКТАР NEWS.
"Росіяни, я повинен сказати, мають специфічне почуття гумору, або щось таке… я не знаю. Мені подобаються ці люди. Я не проти отримати російський паспорт в майбутньому", - сказав Маск.
Своєю чергою Маска запитали, що він думає про путіна.
Читайте також: На ТОТ запровадили нові правила голосування на виборах президента росії
"Якщо відкинути упередженість, диктаторські замашки й імперіалізм - він непоганий чоловік. Хоча б тому, що він любить свою країну і діє в її інтересах, на відміну від багатьох американських політиків. Одним словом, я стежу за ним. Читаю цитати з його промов", - заявив Ілон Маск.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
