Яким повинен бути ідеальний чоловік для Терезів, Скорпіонів, Тельців та інших знаків Зодіаку

event 13:29 Вівторок 02 Березня 2021

Астрологи розповіли, яким повинен бути ідеальний чоловік для жінки кожного знаку Зодіаку.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Овен

Овни часто є високоінтелектуальними людьми і шукають партнера собі під стать. Їм хочеться проводити інтелектуальні бесіди. А ще Овнам подобаються щирі і впевнені люди.

Телець

Тельцю потрібен хтось, хто зможе втихомирювати її палку вдачу і легко справлятися з проблемами. 

Цій жінці потрібен чоловік, повний любові і пристрасті, але найголовніше – незалежний. 

Близнюки

Близнюкам подобатися все нове. Вони товариські люблять пригоди, а тому чекають, що ви будете завжди йти поруч з ними, незалежно від ситуації.

Жінці-Близнюкам потрібен чоловік, який без тіні сумніву висловить свій погляд на ситуацію, залишаючись при цьому таким же грайливим і потішним.

Рак

Жінка-Рак має тонку душевну організацію. Рак шукає схожого на себе чоловіка – чесного, справедливого і такого, з яким можливо підтримувати нормальні відносини.

Лев

Лев цінує відданість і цілеспрямованість. Якщо його друга половинка не володіє даними якостями, відносини між ними приречені.

Левиця шукає партнера, схожого на неї. Часом вона буває несерйозною і хоче, щоб її чоловік був щедрим і вмів фліртувати.

Діва

Дівам непросто відкритися перед іншими людьми, що часом істотно ускладнює створення міцних відносин. У чоловікові їй необхідна терплячість.

Терези

Терези відомі своєю завзятістю. Вони дуже логічні у своїх рішеннях, а тому завжди аналізують ситуацію.

Їм імпонують вірні і гнучкі чоловіки. Терези хочуть бути з тим, у кого немає проблем зі спілкуванням і хто не стане говорити розпливчасто про важливі речі.

Скорпіон

Ці жінки надзвичайно пристрасні. У чоловіків, які можуть скласти жінці-Скорпіону конкуренцію за рівнем пристрасті, більше шансів швидко побудувати з нею міцні романтичні відносини.

Такій жінці хочеться бути з кимось веселим і терплячим, особливо коли вона виявляється в неприємній ситуації. Щоб почати довіряти іншій людині, їй потрібен час.

Стрілець

Стрільці люблять чуттєвих хлопців з хорошим почуттям гумору, які вміють розрядити обстановку. Важливо, щоб він поділяв її хобі та захоплення.

Козеріг

Козероги дуже розумні і серйозні і тягнуться до подібних чоловіків.

Жінка-Козеріг шукає собі працьовитого чоловіка (який ще й любить розважитися). У любові для неї важливо почуття безпеки.

Водолій

Жінки-Водолії шукають харизматичного і пристрасного партнера. А ще вони хочуть, щоб він був соціальним, тому що з такою людиною вони будуть відчувати себе безпечніше.

Риби

Жінки-Риби дуже чуттєві і їй потрібні відносини з кимось таким же жалісливим і уважним, як і вони самі.

Представниці цього сузір’я цінують романтику, тому так важливо частіше і без сумнівів демонструвати їм свої почуття.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Іспанська пенсіонерка залишила офіціантові спадок у 1,5 мільйона євро

Останні новини
21.04.2021, Середа
20.04.2021, Вівторок
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward