Як за допомогою оцту захистити капусту від шкідників

event 20:44 Понеділок 18 Липня 2022 БЛОГ

Дачникам подобається вирощувати капусту на заміській ділянці через її невибагливість. Капуста виросте і на бідному ґрунті, якщо дотримуватись простих правил: підживлювати, напувати водою, захищати від хвороб та шкідників, пише prostowаy.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Однак при вирощуванні капусти не завадить знати нюанси, без яких зібрати хороший урожай міцних та соковитих качанів не вийде.

Підживлення для капусти, щоб зав’язалися гарні качани

Часом городники стикаються з проблемою в’янення та пожовтіння капустяного листя.

Не кожен знає, яку оперативну допомогу надати капусті, щоби рослина не зачахла і не загинула.

Найчастіше жовтизна на капустяному листі – ознака нестачі вологи. Капуста – великий “водопоглинач”. Своєчасне зволоження ґрунту необхідно, щоб капуста могла зав’язати качани.

Для соковитих і міцних качанів потрібно вносити до 5 літрів води під кожну рослину. Однак важливо не переборщити, щоб не залити капустяні грядки, інакше коріння почнуть загнивати і рослини загинуть.

Ще одна причина пожовтіння листя – нестача підживлення. Внесення підживлення з калієм швидко вирішить проблему. Використовуйте сірчанокислий калій, щоб капуста перестала хворіти і чахнути.

Якщо капусту атакують шкідники, виручить простий засіб, який знайдеться в кожному будинку.

Приготуйте для обробки грядок розчин із розрахунку на 5 л води ½ склянки звичайного оцту. Обробка капусти проводиться не більше 2-3 разів за сезон.

Останні новини
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
22.03.2023, Середа
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward