Huawei презентує 2021 року свій перший автомобіль – ЗМІ

event 21:48 Субота 27 Лютого 2021 ПОДІЇ

Huawei планує почати виробляти електромобілі. Першу модель можуть презентувати вже цьогоріч.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Китайський техногігант почав внутрішнє проєктування електрокарів і звернувся до постачальників із метою офіційного запуску автомобілів. Також є інформація, що Huawei веде переговори з державною компанією Changan Automobile та іншими автовиробниками для використання їхніх заводів, щоб виготовляти свої електромобілі. 

Також виданню розповіли, що компанія веде переговори з BAIC Group BluePark New Energy Technology. Водночас представник Huawei заперечив, що вони планують виробляти автомобілі.

Коментар: Huawei не є виробником автомобілів. Однак завдяки ІКТ (інформаційно-комунікаційна технологія) ми прагнемо бути орієнтованим на цифрові автомобілі та нові компоненти, що дозволяють виробникам автомобілів будувати кращі транспортні засоби“, – заявили в компанії.

Huawei роками розробляє цілу низку технологій для електромобілів. Зокрема, автомобільні програмні системи, датчики та обладнання 5G зв’язку.

Видання також зазначило, що цього тижня Huawei отримала принаймні чотири патенти, що стосуються електромобілів, включаючи методи зарядки електричного транспортну та перевірку стану акумулятора.

Джерело: сайт Обозреватель

Читайте також: МОЗ створило інтерактивну мапу безкоштовних пунктів тестування на Covid-19

Останні новини
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward