Як змінити місце голосування до другого туру?

Не голосував у першому турі, бо знаходишся не за місцем реєстрації? Слабка аргументація!
Якщо у день виборів ви не буде у рідному місті чи селі – закон дає змогу тимчасово і разово змінити місце голосування – як в Україні, так і за її межами. 31 березня більше 315 тисяч громадян України проголосувати не вдома.
Законом України “Про Державний реєстр виборців” (стаття 7) передбачено, що звернення виборця про тимчасову зміну місця голосування повинне бути мотивованим. Зокрема, це може бути службове відрядження, фактичне проживання не за зареєстрованим місцем проживання, робота або навчання у відповідному населеному пункті або державі, перебування в санаторії, тощо.
Керівник проектів ГО “Час-Дій” Дішкант Яна змінила місце голосування у міському відділі ведення Державного реєстру виборців та детально розповіла про всі нюанси цієї процедури у нашому відео:
Ми впевнені, що кожен свідомий громадянин має скористатися своїм виборчі правом та повинен відчувати свою відповідальність за майбутнє своєї держави. Згідно закону – право голосу на виборах Президента України мають громадяни України, яким на день виборів виповнилося 18 років.
Ми і надалі продовжуватимемо інформаційно-просвітницьку діяльність під тегом – #часчеснихвиборів.

Гороскоп на 23 грудня 2022 року за картами Таро

Дієтологи назвали 5 натуральних добавок до вівсяної каші
