Одяг потребуючим: у Рівному встановили перші контейнери для збору вживаного одягу

event 13:20 П’ятниця 15 Квітня 2016 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

IMG_20160414_144120У Рівному розпочали функціонувати перші контейнери для збору вживаних речей, які розмістила громадська організація “Час-Дій”, котра дуже багато проводить різноманітних доброчинних і суспільних проектів

 

Наразі такі контейнери з’явились в двох локаціях міста Рівного:

 • біля центрального входу ТРЦ “Чайка” (вул. Гагаріна, 16);
 • з благословення архієпискоопа Ілларіона біля входу до Свято-Покровського кафедрального собору (Соборна, 6-А).

IMG_20160414_141749 IMG_20160414_150447

Контейнери придбані за власні  кошти членів громадської організації «Час-Дій».

Отримані у такий спосіб речі будуть надаватись нужденним у благодійному офісі “Час-Дій”. В першу чергу, сиротам, багатодітним родинам, пенсіонерам з мінімальною пенсією та іншим людям, котрі матимуть таку потребу.

Благодійний проект “Творимо добро разом”  полягає у зборі вживаного одягу та взуття для малозабезпечених та найбільш незахищених верств населення шляхом встановлення контейнерів, в яких мешканці Рівного можуть залишити вживані речі.

Буває, коли є речі, які вже не потрібні в гардеробі, однак просто викинути їх шкода, а віддати немає кому. Часом вони навіть не підходять до “секонд-хенду”, однак все ще придатні для служби. Вам не треба з кимось домовлятися, шукати людей, організації. Вам, всього лише, потрібно залишити необхідні речі у одному зі спеціалізованих контейнерів.

Якщо Ви хочете залишити вживані речі для малозабезпечених багатодітних сімей, пенсіонерів, які отримують лише мінімальну пенсію, дітей з дитячих будинків, які потребують одяг та іншим малозабезпеченим особам, шукайте контейнери “Час-Дій” за вищевказаними вказаними адресами – в них ви можете залиши речі для допомоги таким людям. Для цього достатньо опустити ручку контейнера, покласти речі – та підняти ручку. Конструкція контейнера дозволяє через верхній отвір лише залишати речі, задля уникнення крадіжок.

Наша громадська організація збиратиме, сортуватиме речі та видаватиме людям під запис у спеціально відведеному приміщенні в спеціально встановлений день на тиждень, абсолютно безкоштовно за підтвердження статусу особи (багатодітна сім’я, мінімальна пенсія тощо).

Також “Час-Дій” регулярно оприлюднюватиме звіти про зібраний та виданий одяг.

ГО “Час-Дій” виражає подяку ТРЦ “Чайка” та Рівненській єпархії УПЦ КП, як надали територію для встановлення контейнерів.

Творимо добро разом!

Для всіх, хто бажає допомогти, Ви можете:

 • Залишити речі для малозабезпечених у контейнерах.
 • Підприємства, установи, організації можуть долучитися до співпраці:
  • допомога транспортом – для перевезення речей,
  • допомога із секонд-хендів та хімчисток – для обробки одягу, взуття;
  • допомога приміщенням – для складування чи роздачі, у разі якщо одного приміщення буде недостатньо чи можливість надати запасне у разі непередбачуваних обставин;
  • інша допомога та співпраця – ми готові до діалогу та співпраці, також можливий варіант із розміщенням лого підприємства/організації-учасника проекту на контейнерах.
 • Волонтерська допомога – для сортування та видачі речей.
 • Повідомити про проблеми: у разі, якщо ви бачите, що контейнери пошкоджені, перевернуті, що хтось кидає туди сміття, чи інші неналежні речі, намагається пошкодити, розмалювати чи підпалити контейнери – негайно повідомте нас! За тел. (067) 67-97-667, номер телефону також вказаний на контейнерах. При вчиненні хуліганства та інших протиправних дій також повідомляйте поліцію. Не будьте байдужими!

 

Автор:
Останні новини
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward