Одяг потребуючим: у Рівному встановили перші контейнери для збору вживаного одягу

event 13:20 П’ятниця 15 Квітня 2016 НАШІ ІНІЦІАТИВИ

IMG_20160414_144120У Рівному розпочали функціонувати перші контейнери для збору вживаних речей, які розмістила громадська організація “Час-Дій”, котра дуже багато проводить різноманітних доброчинних і суспільних проектів

 

Наразі такі контейнери з’явились в двох локаціях міста Рівного:

 • біля центрального входу ТРЦ “Чайка” (вул. Гагаріна, 16);
 • з благословення архієпискоопа Ілларіона біля входу до Свято-Покровського кафедрального собору (Соборна, 6-А).

IMG_20160414_141749 IMG_20160414_150447

Контейнери придбані за власні  кошти членів громадської організації «Час-Дій».

Отримані у такий спосіб речі будуть надаватись нужденним у благодійному офісі “Час-Дій”. В першу чергу, сиротам, багатодітним родинам, пенсіонерам з мінімальною пенсією та іншим людям, котрі матимуть таку потребу.

Благодійний проект “Творимо добро разом”  полягає у зборі вживаного одягу та взуття для малозабезпечених та найбільш незахищених верств населення шляхом встановлення контейнерів, в яких мешканці Рівного можуть залишити вживані речі.

Буває, коли є речі, які вже не потрібні в гардеробі, однак просто викинути їх шкода, а віддати немає кому. Часом вони навіть не підходять до “секонд-хенду”, однак все ще придатні для служби. Вам не треба з кимось домовлятися, шукати людей, організації. Вам, всього лише, потрібно залишити необхідні речі у одному зі спеціалізованих контейнерів.

Якщо Ви хочете залишити вживані речі для малозабезпечених багатодітних сімей, пенсіонерів, які отримують лише мінімальну пенсію, дітей з дитячих будинків, які потребують одяг та іншим малозабезпеченим особам, шукайте контейнери “Час-Дій” за вищевказаними вказаними адресами – в них ви можете залиши речі для допомоги таким людям. Для цього достатньо опустити ручку контейнера, покласти речі – та підняти ручку. Конструкція контейнера дозволяє через верхній отвір лише залишати речі, задля уникнення крадіжок.

Наша громадська організація збиратиме, сортуватиме речі та видаватиме людям під запис у спеціально відведеному приміщенні в спеціально встановлений день на тиждень, абсолютно безкоштовно за підтвердження статусу особи (багатодітна сім’я, мінімальна пенсія тощо).

Також “Час-Дій” регулярно оприлюднюватиме звіти про зібраний та виданий одяг.

ГО “Час-Дій” виражає подяку ТРЦ “Чайка” та Рівненській єпархії УПЦ КП, як надали територію для встановлення контейнерів.

Творимо добро разом!

Для всіх, хто бажає допомогти, Ви можете:

 • Залишити речі для малозабезпечених у контейнерах.
 • Підприємства, установи, організації можуть долучитися до співпраці:
  • допомога транспортом – для перевезення речей,
  • допомога із секонд-хендів та хімчисток – для обробки одягу, взуття;
  • допомога приміщенням – для складування чи роздачі, у разі якщо одного приміщення буде недостатньо чи можливість надати запасне у разі непередбачуваних обставин;
  • інша допомога та співпраця – ми готові до діалогу та співпраці, також можливий варіант із розміщенням лого підприємства/організації-учасника проекту на контейнерах.
 • Волонтерська допомога – для сортування та видачі речей.
 • Повідомити про проблеми: у разі, якщо ви бачите, що контейнери пошкоджені, перевернуті, що хтось кидає туди сміття, чи інші неналежні речі, намагається пошкодити, розмалювати чи підпалити контейнери – негайно повідомте нас! За тел. (067) 67-97-667, номер телефону також вказаний на контейнерах. При вчиненні хуліганства та інших протиправних дій також повідомляйте поліцію. Не будьте байдужими!

 

Останні новини
12.04.2024, П’ятниця
11.04.2024, Четвер
10.04.2024, Середа
09.04.2024, Вівторок
08.04.2024, Понеділок
07.04.2024, Неділя
06.04.2024, Субота
05.04.2024, П’ятниця
04.04.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward