Сьогодні Угорщина почала своє головування в Раді Євросоюзу

event 11:53 Понеділок 01 Липня 2024 ПОЛІТИКА

Від 1 липня Угорщина перебрала на себе організацію роботи Ради ЄС на наступні пів року.

Гаслом угорського головування стане видозмінений, але відомий вислів: “Зробимо Європу великою знову” (Make Europe Great Again), це відомо із сайту головування.

Як зазначив міністр Угорщини у справах ЄС Янош Бока, представляючи пріоритети уряду своєї країни на наступні шість місяців, Угорське головування виконуватиме роль “чесного брокера”, розбудовуючи конструктивну роботу із усіма країнами-членами та Європейськими інституціями, з урахуванням викликів перед ЄС.

Читайте також: На Хмельниччині порушник комендантської години, втікаючи від поліції, спровокував із ними ДТП

“Європа постає перед спільними викликами війни у нашому сусідстві, глобальної конкуренції, вразливої ситуації з безпеки, незаконної міграції, природних катаклізмів, впливу кліматичних змін та (складної) демографічної ситуації”, – зазначив Бока.

Угорське головування в ЄС будуватиме програму діяльності на основі семи визначених пріоритетів. Серед них – підвищення конкурентоспроможності ЄС, посилення політики у сфері оборони, підтримка політики розширення ЄС на основі досягнень країн-кандидатів.

Читайте також: Зеленський назвав співвідношення втрат серед українських та російських військових

Наступні пріоритети стосуються розв’язання проблеми нелегальної міграції, визначення майбутнього політики ЄС з регіонального розвитку, уточнення сільськогосподарської політики з орієнтацією на інтереси європейських фермерів, розв’язання демографічних проблем тощо.

Останні новини
24.07.2024, Середа
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward