У Одесі 17-річна дівчина застрелила 23-річного десантника з автомата Калашнікова.
Про це повідомляє видання "Думська".
За даними видання, трагедія сталася, коли дві пари молодиків випивали на орендованій квартирі в "Чудо-місті".
Читайте також: У Києві затримали групу людей, яка планувала захопити Верховну Раду
"До рук до фігурантки потрапила зброя 24-річного побратима вбитого. Наші джерела повідомляють, що постріл стався внаслідок недбалого чи необережного поводження зі зброєю. Крім того, у квартирі була 20-річна дівчина", - йдеться у публікації.
Також зазначається, що автомат друг загиблого так і не здав після відрядження, з якого повернувся кілька днів тому.
Читайте також: Зеленський назвав співвідношення втрат серед українських та російських військових
Поліція розпочала досудове розслідування за статтею про вбивство з необережності.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
