В Одесі неповнолітня дівчина застрелила військового, — ЗМІ

В Одесі неповнолітня дівчина застрелила військового, — ЗМІ

У Одесі 17-річна дівчина застрелила 23-річного десантника з автомата Калашнікова.

Про це повідомляє видання "Думська".

За даними видання, трагедія сталася, коли дві пари молодиків випивали на орендованій квартирі в "Чудо-місті".

Читайте також: У Києві затримали групу людей, яка планувала захопити Верховну Раду

"До рук до фігурантки потрапила зброя 24-річного побратима вбитого. Наші джерела повідомляють, що постріл стався внаслідок недбалого чи необережного поводження зі зброєю. Крім того, у квартирі була 20-річна дівчина", - йдеться у публікації.

Також зазначається, що автомат друг загиблого так і не здав після відрядження, з якого повернувся кілька днів тому.

Читайте також: Зеленський назвав співвідношення втрат серед українських та російських військових

Поліція розпочала досудове розслідування за статтею про вбивство з необережності.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини