Медики розповіли, які ліки ні в якому разі не варто поєднувати з алкоголем

event 17:16 Неділя 13 Лютого 2022 Здоров'я

Не завжди в анотації вказують, чи сумісний препарат із алкоголем. Пропонуємо вам три найбільш небезпечні групи препаратів, поєднання яких із алкоголем може викликати найбільш серйозні проблеми зі здоров’ям аж до летального кінця.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Антибіотики — Цефадроксіл (Біодроксіл), Цефаклор (Альфацет). Це найнебезпечніші препарати при поєднанні з етанолом. Комбінація може викликати сильне блювання, тахікардію та стрибки тиску, є загроза інсульту та інфаркту на тлі порушення роботи судин.

Читайте також: Лікар Комаровський назвав вакцини, якими рекомендує робити бустер

Інтерферони — Інтерферон, Альфаферон. У поєднанні зі спиртним вкрай небезпечні — можуть викликати гострі напади агресії, депресивні епізоди із суїцидальними нахилами. Комбінація також руйнівно впливає на шлунково-кишковий тракт і може спровокувати шлункову кровотечу, гостру печінкову недостатність.

Жарознижувальні — Ібупрофен (Нурофен, Долгіт, Ібуфен, Адвіл та інші). Комбінація з алкоголем викликає млявість і слабкість, шум у вухах та порушення координації. Також провокує порушення серцевого ритму, може загострити гастрит та виразкові патології.

Джерело

Останні новини
29.09.2023, П’ятниця
28.09.2023, Четвер
27.09.2023, Середа
26.09.2023, Вівторок
25.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward