Як працюють лікарні під час відключень світла

event 10:39 Середа 26 Червня 2024 Здоров'я

В Україні продовжуються регулярні відключення електроенергії. Через масштабні обстріли, енергетична інфраструктура зазнала критичних ушкоджень. Світла в деяких областях немає по 9 та більше годин на добу. Енергетики цілодобово працюють, щоб відновити пошкоджені станції, однак на це потрібно дуже багато часу, а отже відключення ймовірно продовжуватимуться ще не один місяць. Зачіпають блекаути не лише побутових споживачів, а й комерційні заклади, та навіть лікарні.

Яка ситуація зі світлом у медичних закладах країни?

Багато медичних закладів вже мають власні генератори, які дозволяють медикам приймати пацієнтів незалежно від графіків відключень. Однак, окрім генератора лікарня повинна ще й постійно контролювати запаси пального на котрому цей генератор працює. Тож зрештою деякі медзаклади все-таки не в змозі безперебійно надавати медичні послуги, а особливо якщо мова про регіони наближені до фронту, де пошкоджень більше й світло вимикають частіше ніж в інших областях України.

Потрапити до лікаря все складніше, а особливо враховуючи той факт, що під час повітряних тривог заклади повинні припиняти роботу, а відвідувачі відправлятися у бомбосховище. 

Найбільше незручностей відчувають пацієнти, яким потрібно терміново відкрити лікарняний, чи отримати медичну довідку, яку вимагає роботодавець або навчальний заклад. За таких умов на її оформлення доводиться витрачати кілька днів.

Як отримати довідку за 1 день?

Найбільші черги спостерігають саме у державних поліклініках, адже там більшість послуг можна отримати безкоштовно. Приватні медичні клініки працюють по запису, однак вартість їх послуг значно вища. Оплачувати потрібно консультацію у кожного спеціаліста, та кожен аналіз, чи інші лабораторні дослідження.

У зв’язку з цим попит зростає на альтернативні варіанти отримання довідок. Наприклад, зараз можна купити лікарняний у різноманітних сервісах, таких як сайт “MEDSPRAVKY”.

Тут можна оформити медичні довідки онлайн з будь-якого міста та отримати документ вже через день у зручному поштовому відділенні. Не потрібно йти в медзаклад та проходити огляди, а документи видаються офіційно відповідно всім вимогам МОЗ.

Центр “MEDSPRAVKY” працює незалежно від відключень електроенергії, та приймає заявки через сайт 24/7. Зв’яжіться з нами саме зараз та отримайте документ без черг та зволікань!

Автор:
Останні новини
24.07.2024, Середа
23.07.2024, Вівторок
22.07.2024, Понеділок
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
Читати більше новинarrow_forward