Чи шкідливо класти мед в гарячий чай: як правильно робити такий напій

event 16:30 Понеділок 30 Січня 2023 БЛОГ

Фахівці розповіли, чи дійсно правда, що не можна робити гарячий чай з медом та чим це може загрожувати. Про це пише Ukr.media.

• УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS.

Вважається, що мед в гарячому чаї починає виділяти токсичні речовини. Вчені вирішили дослідити це питання і дійшли висновку, що при нагріванні виділяється гідроксиметилфурфурол. Але ця речовина присутня в цукровмісних продуктах і без підігріву — просто утворюється вона там повільніше.

При подальших дослідженнях з’ясувалося, що гідроксиметилфурфурол не є токсичною речовиною. Вчені провели експерименти над живими істотами і не виявили ніякої шкоди для здоров’я.

Як правильно пити чай з медом при застуді

Попри те, що “мед з окропом виділяє отруту” — це нісенітниця, додавати його в дуже гарячий чай не варто, але з іншої причини. Так, в окропі мед може розгубити частину своїх корисних речовин і навіть незначно втратити повноту смакових якостей. Щоб отримати максимум від цього золотистого продукту, найкраще його додавати, коли чай вже придатний для пиття.

Щоб перетворити напій в засіб від застуди, можна за смаком додати лимон, корицю, кардамон або імбир. Також мед добре поєднується з трав’яними, ягідними і фруктовими чаями.

Останні новини
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
14.07.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward