Фахівці впевнені, що в осінні та зимові холоди необхідно перебудовувати своє харчування, пише Ukr.Media.
Налаштовуємося на зимовий режим
За словами біологів, потреби організму в осінньо-зимовий період змінюються, зокрема й харчування. Від деяких із продуктів у цю пору року потрібно відмовитися, а деякі можуть стати шкідливими для здоров'я.
Це стосується сирих овочів і фруктів, експерти радять піддавати їх термічній обробці. Подібний метод допоможе роботі травлення і робить продукти безпечнішими. Сирі овочі та фрукти містять речовини, які провокують розвиток запалення в кишечнику. Проблеми ж із травною системою негативно позначаються на роботі імунітету. Спеціалісти рекомендували вживати в їжу ферментовані або приготовані рослинні продукти.
Читайте також: 5 найпопулярніших міфів про холестерин, в які всі досі вірять
Стежимо за харчуванням
Біологи порадили виключити холодні продукти, а також напої та фруктові чи овочеві соки з магазину — вони мають високий вміст цукру та барвників. А цукор і барвники здатні послабити функції імунної системи.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
