5 речей, які не можна давати в борг, щоб не накликати біду

event 14:46 Середа 19 Січня 2022 Здоров'я

З давніх часів до нас дійшло безліч прикмет і забобонів. Чимала частина з них пов’язана із забороною давати в борг ті чи інші речі. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Вважається, що це може накликати біду та нещастя в сім’ю. Розповідаємо, які предмети ніколи не варто позичати іншим людям.

Ювелірні вироби

За словами езотериків, прикраси вбирають енергетику власника. Якщо ви позичили комусь улюблене кільце або сережки, то розлучилися з частиною власної життєвої сили. Носити старі прикраси, які дісталися у спадок або були куплені у попередніх власників, теж не рекомендується. Цілком можливо, що у колишнього господаря було важке життя або трагічна доля. Через прикраси його проблеми і негаразди перейдуть до вас.

Кухонне начиння

Люди часто позичають каструлі, тарілки, столові прибори у родичів або сусідів. Особливо актуально це в ситуації, коли вдома намічається урочиста подія, а посуду на всіх гостей не вистачає. Народні прикмети категорично забороняють це робити. Аналогічно прикрасам, кухонний інвентар вбирає енергетику житла. Якщо ви взяли чужу кухоль або тарілку, проблеми цієї людини можуть обрушитися на вашу голову.

Але якщо іншого виходу немає, перед поверненням посуду проведіть нескладний ритуал: покладіть всередину якесь частування. Це може бути пара цукерок, шматочок торта і т. Д. Таким чином ви мінімізуйте негативну енергетику, яку може передати вам чужа кухонне начиння. Також не слід давати свій чашки і каструлі іншій людині. Від вас може відвернутися удача, наздогнати хвороба.

Мітла або віник

Згідно з народним повір’ям, у цих предметах живе домовик. Тому в житло повинен бути лише один віник або мітла, які слід зберігати в прихованому від сторонніх очей місці. Надавати доступ до цього предмету чужим людям категорично не можна. Якщо ви позичте мітлу або віник, чекайте фінансові проблеми. Щоб не образити людину, який попросив позичити предмет для прибирання, запропонуйте купити його у вас за символічну ціну.

Одяг і взуття

Ці предмети теж вбирають енергетику власника. Одягнувши на себе чужу річ, ви можете повторити долю попереднього господаря. Також не варто позичати свій одяг і взуття іншим людям. Якщо хочете позбутися від непотрібних предметів гардероба, краще рішення – продати їх за невелику ціну або подарувати. Віддавати чи продавати речі, з якими пов’язані особливо теплі спогади, і зовсім не варто.

З даної приправою пов’язана маса прикмет і забобонів. З найдавніших часів люди наділяли сіль магічними властивостями. Виявляється, це не позбавлено сенсу, адже кристалики солі наділені енергетичною пам’яттю. Вони здатні “вбирати” в себе енергетику житла і його мешканців. Тому не рекомендується давати сіль в борг. Якщо відмовити ви не можете, попросіть за приправу символічну плату. А ще не передавайте спецію з рук в руки. Поставте баночку на стіл, щоб хто просить взяв її сам.

Речі, які ми позичаємо, часто забирають у нас енергію і сили. Тому варто бути обережнішими щодо зазначених речей, тому що можна зробити помилку і накликати біду.

Читайте також: Астрологи назвали три знаки Зодіаку, яким сьогодні необхідно подолати сумніви у своїх силах

Джерело

Останні новини
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
12.05.2022, Четвер
11.05.2022, Середа
10.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward