Чому потрібно класти монетку під дверний килимок: народні прикмети

event 14:22 Середа 19 Січня 2022 БЛОГ

Трапляються періоди, коли попри стабільну зарплату і економію, гроші в будинку не затримуються. Або ж постійно виникають ситуації, коли доводиться витрачати накопичене. Щоб перервати чорну смугу і залучити фінансове благополуччя, прикмети радять заговорити грошовий амулет.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Навіщо кладуть монетку

Обряд для залучення грошового потоку проводиться на самоті. Не залежить від місячних фаз, а ось з днів тижня краще вибрати вівторок. Він знаходиться під заступництвом Марса, планети комерції, і несе потужну фінансову енергетику.

Гроші люблять порядок. Тому напередодні проведіть генеральне прибирання. Обов’язково позбудьтеся від мотлоху, який накопичився в коридорі. Грошова енергія не терпить сусідства з рваними речами.

Підготувавши місце, можна приступати до магії. Знадобиться монетка будь-якої вартості, бажано жовтого кольору. Стисніть її в лівому кулаці, піднесіть до губ, тричі прошепчіть: “Моя копійка грошики зазиває, у порога зустрічає. Входьте в будинок, грошики дрібні та великі, тут вам місце приготовлено. Господиня грошики вітає. Накопичуйтеся, прибавляйтеся та сил набирайтеся. Слово моє непорушне. Як кажу — здійсниться”.

Під час змови сконцентруйтеся на своєму бажанні. Вірте, що воно здійсниться. В іншому разі вищі сили можуть образитися і погіршити ситуацію.

Покладіть монету під килимок з внутрішньої сторони вхідних дверей. До вашого грошового талісмана ніхто не повинен торкатися. При прибиранні ви можете його підняти, а тоді слід повернути на місце. Прикмети обіцяють, що поки монета залишається під килимком, фінанси в будинку будуть множитися.

Читайте також: Народні прикмети: що не можна робити на Водохреще 19 січня

Якщо знайшли монету, яку під килимок не клали

Знайшли біля порога копійки — не поспішайте піднімати. Метал — відмінний енергетичний провідник, часто використовується в темній магії для наведення псування, підміни долі, змови на бідність, самотність і хвороби.

Залізне правило — підклад не можна заносити в будинок і брати голими руками. Коли будете позбавлятися від монети, закрийте вхідні двері.

Одягніть рукавички і за допомогою пінцета (який не шкода) акуратно вкладіть монету в пакет. Знайдіть місце, де можна запалити невелике багаття. Використовуючи пінцет, окаліть монету у вогні. Після киньте її і пінцет в проточну воду зі словами: “Нещастя та біду в вогні опалю, в річці втоплю. Впаде на дно глибоке, ніхто не знайде та не підніме. Амінь”.

Повернувшись додому, потрібно провести енергетичну очистку простору. Але перед цим ретельно огляньте всі приміщення і затишні куточки. Можливо, підклад був не єдиним. Предмети, які повинні насторожити: голки, пучки ниток і пір’я, ганчіркові ляльки, земля.

Якщо все в порядку, обійдіть будинок з палаючою церковною свічкою, починаючи від вхідних дверей, справа наліво, не пропускаючи жодного кута. Свічку тримайте правою рукою і в цей час читайте “Отче наш”, просячи захисту у небесних сил.

Під час очищення не можна відволікатися, тому заздалегідь вимкніть телефон. Якщо подзвонять у дверний дзвінок — не відкривайте.

Джерело

Останні новини
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
12.05.2022, Четвер
11.05.2022, Середа
10.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward