Як доглядати за автомобільним акумулятором взимку: поради експертів

event 14:26 Середа 19 Січня 2022 БЛОГ
догляд за акамулятором

У холодну та вологу пору року автомобільні акумулятори отримують додаткове навантаження. За низьких температур швидкість хімічної реакції зменшується, що може призвести до зниження продуктивності, особливо в старих батареях.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Як правильно “прикурити” автомобіль?

Якщо батарея розрядилася, найпростіше запустити двигун від зовнішнього джерела та поїхати до найближчої майстерні визначити причину виходу АКБ з ладу. Зверніть увагу на важливі моменти:

  • “Прикурюватися” від іншого акумулятора можна лише за умови, коли номінальна напруга обох акумуляторів однакова.
  • Перш за все, допоміжний транспортний засіб і ваш автомобіль не мають торкатися один одного, інакше є небезпека короткого замикання.
  • Двигун і всі джерела споживання енергії повинні бути вимкнені в обох автомобілях.
  • Спочатку затискач червоного кабелю прикріплюється до позитивної клеми допоміжного автомобіля. Інший кінець червоного кабелю – до позитивної клеми автомобіля, що не може завестися.
  • Потім, чорний затискач прикріплюється до негативної клеми допоміжного транспортного засобу, а інший кінець чорного кабелю – до не забарвленого металевого контакту подалі від батареї автомобіля з розрядженою АКБ, наприклад, до блоку двигуна.
  • Спочатку запустіть двигун допоміжного автомобіля, а потім того, що заглохнув. Знімати затискачі потрібно у зворотному порядку.

Читайте також: “Щоб уникнути штрафів”: бізнесменам Рівненщини пояснять, як правильно заповнювати електронні накладні

Як правильно зарядити акумулятор?

Заряджайте акумулятор до та після тривалого періоду простою або в майстерні з професійним зарядним пристроєм, або вдома, використовуючи зарядний пристрій для домашнього використання.

  • Щоб під’єднати зарядний пристрій до акумулятора, приєднайте його кабелі безпосередньо до клем АКБ.
  • Після цього можна під’єднати зарядний пристрій до електромережі.
  • Після завершення заряджання спочатку від’єднайте зарядний пристрій від мережі перед тим, як від’єднати кабелі від АКБ.

Зима – це також період збільшення енергоспоживання. Фактично обігрів заднього скла та сидінь, система освітлення та вентилятор часто працюють одночасно, максимально витрачаючи енергію.

Джерело

Останні новини
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
13.05.2022, П’ятниця
12.05.2022, Четвер
11.05.2022, Середа
10.05.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward