На Львівщині школяр малював оголені фотожаби на однокласниць і поширював їх у Telegram
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2023/12/skcool-800x445.jpg?x37420)
На Львівщині суд визнав винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків матір, чий неповнолітній син робив оголені фотожаби з фото своїх однокласниць. Школяр поширював фейкові фото у Telegram.
Як вказано у постанові суду, 14-річний школяр 14 листопада обробляв фото чотирьох своїх однокласниць та створював з них оголені фотожаби, після чого надсилав колажі своїм друзям у Telegram.
Читайте також: Окупанти почали формувати новий “добровольчий” батальйон
Щодо матері неповнолітнього хлопця поліція склала на неї протокол про вчинення адмінправопорушення через неналежний догляд за сином. У суді жінка свою провину визнала. Суд призначив жінці за неналежне виховання дитини 850 грн штрафу.
Вас може зацікавити
location_city
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/12/coffee-392x272.jpg?x37420)
Кофемашины Siemens: преимущества и функционал оборудования
event
19 Грудня 2022
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2022/10/school-392x272.jpg?x37420)
На Рівненщині осінні канікули об’єднають із зимовими
event
19 Жовтня 2022
![](https://chasdiy.org/wp-content/uploads/2020/11/sleep-392x272.jpg?x37420)
Лікар назвав ефективний спосіб, щоб швидше засинати
event
01 Грудня 2021