В Україні знеструмлені 140 населених пунктів у 4 областях, – Міненерго

В Україні знеструмлені 140 населених пунктів у 4 областях, – Міненерго

Унаслідок грозового шторму в Україні знеструмлено 140 населених пунктів. Зокрема йдеться про населені пункти у Волинській, Київській, Сумській, Чернігівській областях.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це заявили в Міненерго.

Відомо, що найбільше постраждали Сумщина, де залишаються без світла 63 населених пункти, і Чернігівщина - 60 населених пунктів.

"Загалом за добу енергетики заживили понад 61 тисячу споживачів. Більшість із них - це абоненти у Тернопільській, Хмельницькій, Сумській та Рівненській областях, які були знеструмлені через негоду", - йдеться у повідомленні.

"У межах підготовки до нового опалювального сезону триває масштабна ремонтна кампанія на об’єктах генерації - теплової, гідро- та атомної. За добу виробництво електроенергії гідроелектростанціями перевищило планові показники на 47%", - додали у міністерстві.

При цьому триває ворожий терор прифронтових та прикордонних з рф областей. Через обстріли на Донеччині знеструмлено 7 населених пунктів. Також без світла залишається частина споживачів у Дніпропетровській, Запорізькій, Харківській, Херсонській, Чернігівській областях.

Ремонтні бригади працюють там, де це дозволяє безпекова ситуація.

Щодо наслідків підриву дабми Каховської ГЕС - у Херсоні енергетики, попри обстріли, заживили понад 100 споживачів, які були відключені через підтоплення. У місті залишаються без світла 11,3 тисячі споживачів.

Читайте також: СБУ затримала колаборанта, який присягнув “на вірність росії”, щоб катувати українців

Енергетики працюють над відновленням електропостачання.

Фіксується незначне зниження рівня води у ставку-охолоджувачі ЗАЕС - наразі він становить 16,22 м. Цього достатньо для забезпечення потреб станції.

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини