Понеділок 25.01.2121

-:-

В Україні вперше нагородили 10 жінок, які працюють у ядерній сфері

event 02:30 Субота 28 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

В Україні вперше нагороджено жінок-професіоналів у сфері ядерної енергетики: 10 найкращих на “WiN Ukraine Award” отримали нагороди  в рамках ІІ Щорічнії конференції “Women in Nuclear Ukraine”, яка пройшла у Києві сьогодні.   

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Однією з важливих місій WiN Ukraine, яка здійснює свою діяльність відповідно до цілей та завдань Women in Nuclear (WiN) Global, є підтримка та розвиток наукового потенціалу жінок-фахівців у сфері використання ядерної енергії.

З цією метою за сприяння Шведського радіаційного органу з ядерної безпеки та Посольства США в Україні 27 листопада 2020 року відбулося унікальне у своєму роді, національне нагородження жінок “WiN Award UKRAINE”, які зробили вагомий внесок у розвиток атомної галузі України та мають значні досягнення в різних її напрямках: освіті, науці, державному управлінні, промисловості, медіа та громадському секторі.

У результаті попереднього конкурсу серед жінок  визначено переможниць за такими номінаціями:

 “Лідерка”

Амосова Тетяна  – директорка з проектів та інвестиційних програм ДП “НАЕК “Енергоатом”;

Савастру Анжела – заступник генерального директора з економіки та фінансів ВП ЮУАЕС;

Тріпайло Руслана  – заступниця Головного державного інспектора з ядерної та радіаційної безпеки України.

“Менторка”

Синиця Галина – начальник відділу розвитку персоналу ВП РАЕС;

“Освітянка”

Синовець Поліна  – керівниця Одеського Центру з питань нерозповсюдження, Одеський Національний Університет імені І.І. Мечникова.

“Професіоналка”

Кузнєцова Тамара – начальниця відділу фізичного захисту Національного наукового центру " Харківський фізико-технічний Інститут"

Зінкевич Любов  – начальниця Управління з питань зняття з експлуатації Чорнобильської АЕС та поводження з радіоактивними відходами ДАЗВ;

Біла Катерина  – заступниця Директора-начальник відділу ВТС та експортного контролю Департаменту міжнародної безпеки МЗС.

“Працівниця”

Кутузова Тетяна  – начальниця відділу аварійної готовності та радіаційного захисту – державна інспекторка Департаменту з питань безпеки ядерних установок;

Яресько Рената – начальниця відділу роботи з громадськістю ДП “НАЕК “Енергоатом”.

Захід організовано українським представництвом всесвітньої мережі “Women in Nuclear Global” – “WiN Ukraine”, за підтримки шведського та норвезького регуляторних органів і Посольства США.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: “Українська література більше не обов’язкова?”: які новації у ЗНО-2021 очікують вступників

Останні новини
24.01.2021, Неділя
23.01.2021, Субота
22.01.2021, П’ятниця
21.01.2021, Четвер
20.01.2021, Середа
19.01.2021, Вівторок
18.01.2021, Понеділок
17.01.2021, Неділя
Читати більше новинarrow_forward