У Одесі водій BMW влетів у натовп на пішохідному переході. Відповідне відео оприлюднили місцеві пабліки. Трапилося це біля торгового центру «Рів'єра».
Як видно на кадрах, машина на великій швидкості спершу протаранила інше авто, потім проїхала пішохідний перехід.
Зупинити BMW змогли лише сміттєві контейнери.
В Одесі BMW вилетів прямо у натовп людей на пішохідному переході!
Попередньо 6 постраждалих. pic.twitter.com/KFay1iKVeV
— ГЛАВКОМ (@GLAVCOM_UA) June 9, 2024
Читайте також: На Полтавщині у пари школярів народилась дитина: батька покарали
За даними одеських Telegram-каналів, постраждали четверо людей, їх забрала «швидка». Водій автівки живий, за свідченням очевидців, він був нетверезим.

.jpg)
.jpg)
6666666(1).jpg)
.jpg)

.jpg)
