В Одесі BMW влетіло у натовп на пішохідному переході (ВІДЕО)

В Одесі BMW влетіло у натовп на пішохідному переході (ВІДЕО)

У Одесі водій BMW влетів у натовп на пішохідному переході. Відповідне відео оприлюднили місцеві пабліки. Трапилося це біля торгового центру «Рів'єра».

Як видно на кадрах, машина на великій швидкості спершу протаранила інше авто, потім проїхала пішохідний перехід.

Зупинити BMW змогли лише сміттєві контейнери.

Читайте також: На Полтавщині у пари школярів народилась дитина: батька покарали

За даними одеських Telegram-каналів, постраждали четверо людей, їх забрала «швидка». Водій автівки живий, за свідченням очевидців, він був нетверезим.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини