У Кадирова серйозні проблеми із вживанням наркотиків, — Буданов

event 09:31 Середа 17 Травня 2023 ПОДІЇ
kadyrov

В ГУР вважають, що глава Чечні Рамзан Кадиров має серйозні проблеми зі здоров’ям. Окрім того, він надмірно вживає наркотичні засоби, які спочатку могли бути “допінгом”.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це заявив керівник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов в інтерв’ю блогеру Сергію Іванову.

За словами Буданова, Кадиров має серйозні проблеми зі здоров’ям та вживанням наркотиків. Саме через це глава Чечні кардинально змінився зовні. Окрім того, керівник розвідки повідомив, що раніше отримував відповідні доповіді та звіти щодо стану Кадирова.

“У нього проблеми зі здоров’ям. Я не лікар, в мене були доповіді, але що саме, не пригадаю. Плюс, у нього проблеми з надмірним вживанням наркотичних засобів, які він був змушений спочатку вживати, як допінг, потім як знеболювальне, а далі почалися проблеми”, – підкреслив Буданов.

Окрім того, Кадиров періодично проходить серйозне лікування. За інформацією розвідки, глава Чечні користується послугами російських спеціалістів, але до процесу залучають й іноземних фахівців.

Також Буданов вважає, що Кадиров буде лояльним до Кремля доти, доки путін матиме відносну силу. Якщо все вийде з-під контролю, то глава Чечні одним із перших почне війну на виживання.

Читайте також — Витрати росії на війну в Україні досягли 240 млн доларів на день — аналітики

“У нього нема інших варіантів. Це буде війна за виживання. В Чечні тривають дуже серйозні процеси. Воно ще не вилилося в якісь масштабні дії, але зміни не за горами. Це не пройде так безкровно. Бо Кадиров намагатиметься втриматися будь-яким способом”, – заявив в інтерв’ю голова ГУР МО.

Останні новини
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
14.07.2024, Неділя
Читати більше новинarrow_forward