Шалені втрати спецпризначенців рф змінили динаміку війни, — витік з Пентагону

event 15:16 П’ятниця 14 Квітня 2023 ПОДІЇ
specnaz

Російські командири з початку повномасштабного вторгнення відправили у бій спецпризначенців у складі піхоти – вони зазнали величезних втрат, це змінило динаміку війни.

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Про це повідомляє  The Washington Post із посиланням на оприлюднені секретні документи Пентагону.

Згідно з оприлюдненими документами, російське командування надмірно покладається на спеціалізовані підрозділи, які брали участь у війні у складі піхотних формувань, які, як і українські, зазнали величезних втрат. 

WP повідомляє, що зазвичай спецпризначенцям доручають таємні місії з високим ступенем ризику – включно з наказом захопити президента Володимира Зеленського. Для виконання цих завдань вони проходять найсучаснішу підготовку в російській армії.

Однак на початку повномасштабного вторгнення російські командири, які хотіли “спіймати момент”, віддали наказ елітним військовим вступити в прямий бій. Про це йдеться в оцінці американської розвідки.

Виснаження російських спецпідрозділів змінило динаміку війну з самого початку, обмеживши можливість Кремля виконувати таємні операції.

Американська розвідка вважає, що приголомшливі втрати, яких зазнали ці підрозділи, зроблять їх менш ефективними не тільки в Україні, але й в інших частинах світу, де діють російські війська.

Стан підрозділів також погіршується через нестачу досвіду. Спецпризначенці потребують щонайменше чотирьох років спеціалізованої підготовки, як йдеться в американських документах. Таким чином, Москві може знадобитися десятиліття, щоб відновити ці підрозділи.

Читайте також — Міністр оборони Китаю приїде в рф з офіційним візитом 16 квітня

У документах не сказано, скільки спецпризначенців було вбито або поранено в Україні, однак в них, посилаючись на перехоплення розвідки, стверджується, що тільки один підрозділ – 346-й – “втратив майже всю бригаду, залишивши в строю лише 125 військовослужбовців з 900 розгорнутого складу”.

Повідомляється, що аналітики розвідки відстежили кожен підрозділ спецпризначенців, який повернувся з України на південь росії, за винятком 25-го полку.  Про їхнє повернення, ймовірно, немає даних через величезні втрати особового складу, як припускають у розвідці.

Останні новини
21.07.2024, Неділя
20.07.2024, Субота
19.07.2024, П’ятниця
18.07.2024, Четвер
17.07.2024, Середа
16.07.2024, Вівторок
15.07.2024, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward