СБУ знешкодила в Україні підпільні осередки “компартії”

event 10:39 Понеділок 20 Березня 2023 ПОДІЇ
communism

У результаті спецоперації у Києві та ще шістьох регіонах СБУ нейтралізувала підпільні осередки так званої “комуністичної партії радянського союзу”. 

УСІ НОВИНИ В ОДНОМУ ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛІ – БАЙРАКТАР NEWS

Це підконтрольна фсб російська організація, яка бере активну участь у проведенні підривної діяльності проти України.

 Після повномасштабного вторгнення організатори об’єднання намагались створити в нашій державі розгалужену мережу власних “обкомів”. Їхні “активісти” мали закликати до масової підтримки російських окупантів та облаштовувати “комендатури” для збору розвідданих та підготовки ворожих диверсій.

До власних осередків агітували приєднуватись місцевих жителів, у тому числі колишніх та діючих військових, які розпочинали службу за часів срср.

Встановлено, що прокремлівську організацію очолює Юрій Щіпков – керівник “центрального комітету більшовиків”, який перебуває у Москві.

Саме за його вказівкою було створено підпільні “філії” об’єднання у Києві, а також Харківській, Львівській, Дніпропетровській, Запорізькій, Вінницькій та Чернігівській областях. До їх функціонування ворог залучив більше ніж 45 осіб, які використовували власні оселі для конспіративних зустрічей учасників ворожого підпілля та планування підривних заходів.

Читайте також – За час війни за кордон втекли пів тисячі ухилянтів з Рівненщини

Вказівки на проведення злочинних дій отримували безпосередньо від очільника московського “цк” через спеціально створений анонімний Телеграм-канал.

Завдяки оперативному втручанню СБУ жоден із ворожих планів щодо підривної діяльності не був втілений у життя.

 

Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward