Податкова донарахувала Сінево Україна понад 1 млрд грн податків

event 11:58 П’ятниця 17 Грудня 2021 ПОДІЇ

Центральне міжрегіональне управління Державної податкової служби по роботі з великими платниками податків за результатами планової податкової перевірки нарахувало компанії “Сінево Україна” додаткові податки у розмірі 1,086 мільярда гривень.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це йдеться у пресрелізі “Сінево Україна”. В компанії заявляють, що платежі було нараховано необґрунтовано.

Коментар:Податкова служба звинувачує “Сінево Україна” у нібито ненаданні необхідних для перевірки документів, які підтверджують витрати компанії. Зі свого боку компанія “Сінево” дуже здивована таким рішенням Податкової служби та категорично не погоджується з ним“, – йдеться у повідомленні.

Державна податкова служба України безпідставно вимагає в Сінево 1,1 млрд грн.Сьогодні Сінево / Синэво / Synevo медична…

Опубликовано Сінево / Синэво / Synevo медична лабораторія Четверг, 16 декабря 2021 г.

Там наголошують, що надали податковому органу всі запитані для перевірки документи, і факти передачі цих документів були задокументовані. 

Коментар:Розмір нарахованих податкових зобов’язань, що становить майже 50% річного обороту компанії, є абсолютно необґрунтованим та безпідставним. Ми будемо обов‘язково оскаржувати результати перевірки у судових та інших уповноважених органах“, – заявили в компанії.

За останні два роки “Сінево Україна” сплатила до українського бюджету понад 300 млн грн різних податків та зборів.

Окрім того, створивши понад 2000 робочих місць і виплачуючи всі зарплати виключно офіційно, компанія перерахувала ще понад 180 млн грн податків за своїх працівників.

Депутат Верховної Ради України Дмитро Соломчук, вважає це неприпустимим, адже ця сума нарахованого податку є фактично піврічним загальним прибутком компанії. Політик наголошує, що такий прецендент напряму впливає на авторитет України у залученні іноземних інвестицій.

Коментар:Не можу не торкнутися цієї теми, адже тут мова йде не тільки про бізнес, але й престиж України серед іноземних інвесторів. 

Сьогодні ми говоримо про сприятливі умови для бізнесу, всіма силами намагаємося залучити нових інвесторів, обіцяючи їм сприятливі умови, а насправді маємо ось такі резонансні справи, які відображаються на всій державі“, – написав нардеп у своєму Facebook.

Не можу не торкнутися цієї теми, адже тут мова йде не тільки про бізнес, але й престиж України серед іноземних…

Опубликовано Дмитро Соломчук Четверг, 16 декабря 2021 г.

Як приклад Дмитро Соломчук навів приклад історію з президентом Естонії, яка відкрито заявляла про тиск на естонський бізнес в Україні й закликала не інвестувати в нашу державу кошти. 

Тому політик звернувся з проханням до українського бізнесу, в якому просить звертатися до депутатів у випадку тиску з боку місцевих фіскальних чи правоохоронних органів.

Коментар:Також, звертаюся до всього бізнесу: малого, середнього, великого! При виникненні подібних ситуацій – не мовчіть. Не довіряєте владі на місцях, на вас чинять тиск фіскальні чи правоохоронні органи? Звертайтеся до депутатів. Я сам як виходець з бізнесу знаю, що таке перевірки, які іноді переростають в маразм. Ми всі маємо викорінювати подібну практику“, – повідомив Дмитро Соломчук.

Довідка: Мережа Сінево налічує понад 340 лабораторних центрів, які працюють у понад 150 населених пунктах України, а також 8 лабораторій, у яких виконується понад 1 тис. видів тестів. Щороку лабораторні центри компанії обслуговують понад 5 млн клієнтів.

Загалом лабораторна мережа Synevo представлена у 10 країнах Європи.

Джерело

Останні новини
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward