Лікарі назвали 3 напої, які знижують рівень холестерину

event 10:35 П’ятниця 17 Грудня 2021 Здоров'я

Високий рівень “поганого” і загального холестерину збільшує ризик серцевих захворювань та інсульту. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Це пов’язано з тим, що холестерин може осідати на стінках артерій і обмежувати приплив крові до життєво важливих органів, наприклад, до серця і мозку. Вирішальну роль в зниженні рівня холестерину грає правильне харчування.  

Зелений чай

Він містить найвищий рівень антиоксидантів, відомих як поліфеноли. Дослідники вважають, що ці сполуки в зеленому чаї перешкоджають всмоктуванню холестерину в кишечнику і посилюють його виведення з організму. 

Метааналіз, заснований на 31 дослідженні і опублікований в журналі Nutrition показав, що споживання зеленого чаю значно знижує загальний холестерин і холестерин ліпопротеїнів низької щільності (ЛПНЩ) як у людей з нормальною вагою, так і з надмірною.

Читайте також: Що потрібно робити перед сном, аби легко прокинутися вранці

Ягідний сік

Ягоди допомагають знизити рівень холестерину ЛПНЩ в крові, деякі з них більш ефективні за своїми властивостями. У дослідженні, проведеному Каліфорнійським університетом в Дейвісі, фахівці виявили, що ожина виявилася більш ефективною, за нею слідували малина, чорниця і полуниця. Регулярне вживання цих ягід або їх соку може позитивно позначитися на здоров’ї.

Імбирний чай

Імбир століттями використовувався в медицині для лікування таких проблем зі здоров’ям, як нудота і діарея. Попередні дослідження також показують, що це може допомогти знизити рівень тригліцеридів, “поганого” та загального холестерину, а також запобігти атеросклерозу.

Згідно з даними медичного центру Університету Меріленда, рекомендується вживати не більше 4 г імбиру в день. Також слід пам’ятати, що імбир може викликати печію.

Джерело

Останні новини
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
15.05.2022, Неділя
14.05.2022, Субота
Читати більше новинarrow_forward