На Сумщині 26-річна жінка займалась сутенерством

На Сумщині 26-річна жінка займалась сутенерством

На Сумщині поліція викрила 26-річну сутенерку, яка запропонувала своїй подрузі за гроші надавати чоловікам послуги сексуального характеру.

Про це повідомляють у поліції області.

Злочинні дії задокументували та припинили співробітники управління міграційної поліції, слідчі Охтирського районного відділу поліції та працівники відділу кримінального аналізу ГУНП в Сумській області під процесуальним керівництвом Охтирської окружної прокуратури.

У ході досудового розслідування правоохоронці встановили, що 26-річна жителька Охтирки, з метою особистого збагачення, запропонувала знайомій за гроші надавати чоловікам послуги сексуального характеру. На що 27-річна жінка погодилася. Підозрювана, своєю чергою, взяла на себе обов’язок забезпечити її клієнтами, а зароблені у такий спосіб гроші, вони домовилися ділили навпіл.

Читайте також: В Ізраїлі почалися масштабні антиурядові протести: деталі

Наразі слідчі поліції під процесуальним керівництвом прокуратури повідомили зловмисниці про підозру за ч. 2 ст. 303 КК України «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією».

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини