На Одещині школяр на мопеді збив 67-річного чоловіка: потерпілого госпіталізували

На Одещині школяр на мопеді збив 67-річного чоловіка: потерпілого госпіталізували

ДТП сталася вчора, 6 серпня, у селі Курісове Березівського району. Чоловік, якого збив школяр, перебуває у комі

Про це повідомляє пресслужба Національної поліції в Одеській області.

За матеріалами слідства, близько 15:00 15-річний підліток взяв у свого дідуся мопед, аби покататися. У провулку між вулицями Івана Франка і Житомирською хлопець збив 67-річного чоловіка, який переходив дорогу.

Читайте також: Мешканка Волині намагалася ввезти з-за кордону викрадений у Німеччині Mercedes

"Чоловік був доставлений до лікарні з діагнозом закрита черепно-мозкова травма та перелом основи черепа. Наразі він у комі", — йдеться в повідомленні.

Внаслідок аварії підліток не постраждав. Правоохоронці перевірили хлопця на стан сп’яніння, він був тверезий.

Наразі поліція з'ясовує всі обставини ДТП.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини