На Львівщині судили жінку за госпіталізацію її доньки через алкогольне отруєння

На Львівщині судили жінку за госпіталізацію її доньки через алкогольне отруєння

На Львівщині районний суд визнав винною у неналежному виконанні батьківських обов’язків жінку, чия неповнолітня донька потрапила до лікарні з отруєнням алкоголем. Суд призначив жінці 850 грн штрафу.

Про це пише Zaxid.Net.

Як вказано у постанові суду, яку винесли у лютому 2024 року, випадок трапився близько опівночі 3 січня у селі Гребенів, що у Стрийському районі Львівщини. Неповнолітню доньку жінки доставили у Сколівську центральну лікарню, де їй встановили діагноз «токсична дія алкоголю».

Читайте також: Буданов розповів про найскладніший день за час повномасштабної війни

Про цей випадок повідомили правоохоронців. Оскільки дівчина є неповнолітньою, то поліцейські склали протокол про вчинення адміністративного правопорушення щодо її матері. У суді жінка визнала свою провину у неналежному виконанні батьківських обов’язків.

Суд визнав жінку винною у адмінправопорушенні, призначивши 850 грн штрафу. Постанову ще можна оскаржити.

Більше по темі

ПІДПИШІТЬСЯ НА ВАЖЛИВІ НОВИНИ

щоб бути в курсі подій :)

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ

Стрічка новин

Хто-небудь знайдеться де-небудь. А ТОП – на
RateList
Реальний Рейтинг спеціалістів, компаній та закладів нашого міста

Головні новини